Aktuality

Vítejte na MOVING STATION!

Milí návštěvníci, vítejte na MOVING STATION! Vítejte v prostoru pro kulturu, prostoru pro současné umění a vzdělávání, který sídlí v nádherné nádražní budově v Plzni na Jižním Přesměstí. Provozovatelem je Johan, z.ú. a na těchto webových stránkách najdete podrobné informace o programu a našich aktivitách.
Zaměřujeme se především na současné divadlo, tanec a mezioborové umělecké experimenty. Potkáte se zde také s výtvarným uměním, filmovými přehlídkami, hudbou a novým cirkusem. Probíhá tu celá řada kurzů dramatické výchovy a improvizace. A samozřejmě nesmí chybět kavárna. Moving café je otevřeno PO - PÁ 10 - 19 hodin a slouží také jako divadelní kavárna - otevírá vždy hodinu před akcí a zavírá dle návštěvy hostů. 

Progam na jednotlivé měsíce průběžně aktualizujeme ZDE a také níže v aktualitách.
Pro bližší informace v programovém přehledu rozklikněte řádky k jednotlivým dnům.
Doufáme, že vás program zaujme a těšíme se na viděnou!

Více...

Sbírka ke Dni válečných veteránů přinesla skoro 750 000 korun

Letos jsme se poprvé zapojili do veřejné sbírky ke Dni válečných veteránů, kterou pořádá obecně prospěšná společnost Post Bellum a shromažďuje tak prostředky na natáčení vzpomínek pro Paměť národa. Děkujeme všem, kteří přispěli do kasičky umístěné na baru kavárny Moving Café, byli jsme nejúspěšnějším sběrným místem v Plzni!

 

Více...