LENKA DUSILOVÁ - SÓLO - DNEŠNÍ KONCERT ZRUŠEN! NÁHRADNÍ TERMÍN 16.5. / Aktuality

KONCERT LENKY DUSILOVÉ V ÚTERÝ 25. 4. SE NEKONÁ!
Lenka je bohužel nemocná. Ale vše se v dobré obrátí. Ihned byl stanoven NOVÝ TERMÍN - 16. května od 20 hodin. Těšíme se na setkání a přejeme brzké uzdravení!

Nastalou situaci řešíme s GoOut a brzy se dozvíte, jak naložit se zakoupenými vstupenkami. Věříme, že v náhradní termín můžete přijít a že se všichni setkáme na Moving Station. 

Milujeme hudbu!

Šestinásobná držitelka výročních hudebních cen Anděl, není zvyklá stagnovat a opakovat se. Na scéně je aktivní od šestnácti let, kdy na sebe strhla pozornost svojí energií, prožitkem a výtečným vokálem. Ze středního proudu hudební zábavy se ale v letech osobního zrání rozhodla odejít k osobnějšímu, vrstevnatějšímu stylu. Stal se z ní mimořádný úkaz české hudební scény, kdy z pozice rockové a popové hvězdy putuje k osobnímu vyjádření, jež svobodně přijímá impulzy z nejrůznějších stylů a mimohudebních zážitků. 

Pro svůj osobitý vokál je hostem na řadě desek a koncertů předních muzikantů české scény. Je též součástí multižánrového projektu divadelního uskupení Spitfire Company, se kterým absolvovala evropské turné s představením One Step Before the Fall, jež získalo i jednu z nejprestižnějších tanečních cen Herald Angel Award. Toto představení uvedla společně se Spitfire Company také v Plzni na Moving Station.