Aktuality

Vítejte v MOVING STATION!

Milí návštěvníci, vítejte v MOVING STATION! Vítejte v prostoru pro kulturu, prostoru pro současné umění a vzdělávání, který sídlí v nádherné nádražní budově v Plzni na Jižním Přesměstí. Provozovatelem je Johan, z.ú. a na těchto webových stránkách najdete podrobné informace o programu a našich aktivitách.
Zaměřujeme se především na současné divadlo, tanec a mezioborové umělecké experimenty. Potkáte se zde také s výtvarným uměním, filmovými přehlídkami, hudbou a novým cirkusem. Probíhá tu celá řada kurzů dramatické výchovy a improvizace. A samozřejmě nesmí chybět kavárna.

Těšíme se na viděnou! ♥

Více...

NASTEVŘENO 2022

Všem milovníkům divadla a performance!

Přijměte, prosím, naše srdečné pozvání na festival NASTEVŘENO, který pořádá Moving Station ve dnech 12.-15. 5. 2022 v Plzni. Poezie na peroně, tanec v parku, divadlo ve vnitrobloku, výstavy na mostě, na náměstí, v oknech, divadlo v Moving Station, performance v Moving Station, zážitky, kam se podíváš!
Program najdete na webu nastevreno.cz a také na Facebooku Moving Station.
Vstup na Venkovní akce je zdarma. Těšíme se na viděnou!

Více...

Náhradní termín představení Malý stvořitel

Vážení diváci, 

s radostí informuje, že máme konečně náhradní termín představení MALÝ STVOŘITEL / DER KLEINE FRATZ Divadelního spolku Jedl!
A to v pátek 3. června od 19 hodin.
Vstupenky zakoupené na původní termín 22. února jsou stále v platnosti. Pokud jste si vstupenku koupili na pokladně Moving Station a náhradní termín se Vám nehodí, vstupné Vám vrátíme, opět na pokladně.

Těšíme se na viděnou! 

Více...

Otevírací doba kavárny ve dnech 25. 4. — 1. 5. 2022

Vážení hosté,
otevírací doba kavárny v tomto týdnu je následující:

PO ~ 12—21 | 19:00 Testing Girlz - absolventské představení
ÚT ~ 12—21 | 19:00 Testing Girlz - absolventské představení
ST ~ 12—17 | od 17:00 zadáno, soukromá akce
ČT ~ 12—23 | od 17 NASTEVŘENO
PÁ ~ 12—22 | od 18 NASTEVŘENO
SO ~ 10—22 | od 13:30 NASTEVŘENO
NE ~ 12—17 | od 13:00 NASTEVŘENO

Program festivalu najdete na nastevreno.cz.
Těšíme se na vaši návštěvu! ♥

Více...

Staňte se našimi abonenty!

S radostí nabízíme další řadu předplatného do Moving Station! Předplatného na profesionální divadlo, tanec, multižánrové performativní umění, experimenty, autorská díla nezávislých tvůrců z České republiky i zahraničí. Novinkou je, že předplatné platí v celou sezónu, tj. září 2021 až červen 2022.  
Abonent si může vybrat 5 inscenací na programu Moving Station dle svých zájmů a časových možností.
Předplatné existuje i ve zlevněné variantě pro studenty, seniory a držitele průkazu ZTP. Zakoupíte ZDE nebo na pokladně u baru kavárny v Moving Station. Těšíme se na Vás a děkujeme za podporu!

Více...