Firemní akce / Moving station

Opuštěná chátrající část plzeňského nádraží Jižní předměstí se během roku 2015 proměnila v moderní kulturní a vzdělávací centrum. Secesní budova z roku 1904 ohrožená demolicí je dnes příkladem kvalitní a funkční rekonstrukce kulturní památky. Dnes se v budově nachází moderní variabilní sál s kapacitou 120 diváků, studiová scéna pro 60 diváků, ateliéry a výstavní prostory. 

Nabízíme

  • neotřelou atmosféru
  • individuální přístup
  • úpravu prostor na míru a veškeré technické zajištění (ozvučení, osvětlení, pódium, elevace, tlumočnická technika atd.)
  • veškerý potřebný servis vašich akcí (catering, guest service, tlumočení, kulturní program)
Již jsme spolupracovali například na:
 
TEDx Plzeň 2016 a 2017
Světoznámá konference a společenská událost, která se v Plzni uskutečnila poprvé v r. 2016. Na TEDx Plzeň vystoupili inspirativní přednášející z rozličných oblastí a podělili se o výsledky svých výzkumů, své zájmy a životní příběhy.
 
Dny pro duševní zdraví 2016 a 2017
Festival v rámci Týdnů pro duševní zdraví, které se konají celosvětově kolem 10. října - Mezinárodního dne duševního zdraví. Prostřednictvím kulturně vzdělávacího programu sbližuje svět duševně nemocných s tím takzvaně normálním a naučit se tak vzájemné toleranci a společnému životu. Pořádá Ledovec, z.s.
 
Recovery - 1. česká mezinárodní konference
Konference věnovaná tématu zotavení z duševního onemocnění. Mezi lektory byli Mark Ragins, vedoucí lékař komunitního centra Village v Los Angeles, Zsolt Bugarszki, prezident CARe Europe a Martin Hollý,  předseda Psychiatrické společnosti ČLK JEP. 
 
AimtecHackathon 2016 – 2022
Víkend plný technologií, programátorský maraton a konference u nás každoročně pořádá firma Aimtec a.s.
 
Šance řešit tuto společně – konference o domácím násilí
Konference pod záštitou Magistrátu města Plzně ve spolupráci s organizacemi Člověk v tísni, Liga otevřených mužů a Diakonie Západ vytvořila prostor pro odbornou diskusi nejen o domácím násilí jako takovém, ale hlavně o možnostech intenzivnější a efektivnější spolupráce mezi všemi aktéry v Plzeňském kraji, kteří se jím zabývají.
https://www.plzen.eu/socialni-sluzby/aktuality/v-plzni-se-uskutecnila-konference-o-domacim-nasili-umoznila-navazani-spoluprace-mnoha-odbornych-organizaci.aspx
 
Každoročně se u nás koná konference Plzeňské rozhovory, kterou pořádá Americké centrum US Point Plzeň
 
Pravidelně spolupracujeme se Západočeskou univerzitou v Plzni na konferencích, seminářích a workshopech.

Foto: Firemní akce