Firemní akce / Moving station

Opuštěná chátrající část plzeňského nádraží Jižní předměstí se během roku 2015 proměnila v moderní kulturní a vzdělávací centrum. Secesní budova z roku 1904 ohrožená demolicí je dnes příkladem kvalitní a funkční rekonstrukce kulturní památky. Dnes se v budově nachází moderní variabilní sál s kapacitou 120 diváků, studiová scéna pro 60 diváků, ateliéry a výstavní prostory. 

Nabízíme
neotřelou atmosféru
individuální přístup
úpravu prostor na míru a veškeré technické zajištění (ozvučení, osvětlení, pódium, elevace, tlumočnická technika atd.)
veškerý potřebný servis vašich akcí (catering, guest service, tlumočení, kulturní program)

Již jsme spolupracovali například na:

Dny pro duševní zdraví 2016 a 2017
Festival v rámci Týdnů pro duševní zdraví, které se konají celosvětově kolem 10. října - Mezinárodního dne duševního zdraví. Prostřednictvím kulturně vzdělávacího programu sbližuje svět duševně nemocných s tím takzvaně normálním a naučit se tak vzájemné toleranci a společnému životu.

Recovery - 1. česká mezinárodní konference
Konference věnovaná tématu zotavení z duševního onemocnění. Mezi lektory byli Mark Ragins, vedoucí lékař komunitního centra Village v Los Angeles, Zsolt Bugarszki, prezident CARe Europe a Martin Hollý,  předseda Psychiatrické společnosti ČLK JEP. 

TEDx Plzeň
Světoznámá konference a společenská událost, která se v Plzni uskutečnila poprvé. Na TEDx Plzeň vystoupili inspirativní přednášející z rozličných oblastí a podělili se o výsledky svých výzkumů, své zájmy a životní příběhy na téma "Pohled z druhé strany".

Foto: Firemní akce