THE SAME SELF / Program Moving Station

14. 10. 2021, 19:00, Moving Station

„Mně to zvedlo sebevědomí. Začala jsem přemýšlet o tom, že být žena opravdu není špatné a že já mám tolik věcí, co chlapi nemají :-) No a taky jsem pochopila to, jak říkáte ‘i vzteklá jsi v pořádku, i pomalá jsi v pořádku…’ Prostě my ženy jsme jiný svět. Takže vlastně to mělo terapeutický effect. A možná už začnu být hrdá, že jsem žena ;)” Olga.
 
Přitažlivá. Vzteklá. Unavená. Plná energie. 
Nenáviděná. Mýtická. Zbožňovaná. Podceňovaná.
Menstruace. Žena. Pořád stejná, ale přece stále jiná.
 
NÁMĚT A KONCEPT: Ivana Kolcunová
CHOREOGRAFIE A REŽIE: Fanny Barrouquère
TEXTY: Ivana Kolcunová, Katarína Zatovičová
AUTORKA PÍSNÍ: Michaela Jonczy
AUTOR HUDBY: Viktor Kracik-Bartha
KOSTÝMY: Veronika Bijok
 
ÚČINKUJÍ: Ivana Kolcunová, Fanny Barrouquère, Michaela Jonczy, Katarína Zatovičová, Jana Otáhalová
 
Na toto představení se vztahuje předplatné Moving Station 2021/2022.

Čtyři fáze, kterými si v průběhu života prochází polovina lidstva. Každý měsíc. Představení The Same Self je nová forma vzdělávání, která přináší nahlédnutí do kontroverzního tématu ženské cykličnosti. Poznání, že stále se točící kolotoč ženských prožitků a emocí … je v pořádku. Vnitřní drama tak může vystřídat vnitřní klid, který přináší pochopení sebe samé.
Propojením několika uměleckých žánrů a souhry pěti žen na jednom jevišti – akrobatky, herečky, tanečnice, zpěvačky a klávesistky – vzniká unikátní zážitek plný pochopení, lásky, vděčnosti a přijetí. Energie, která prochází celým představením, dokáže přinášet nové pohledy, bourat zdi i předsudky.
 
ZAŽIJ TEN POCIT, KDYŽ SE CÍTÍŠ…ÚPLNĚ V POŘÁDKU.